Baza Usług Rozwojowych
- O projekcie
- Lider projektu
- Aktualności
- Harmonogramy
- Nabór
- Dokumenty projektu
- Archiwum dokumentacji
- FAQ
- Kontakt
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
CEL PROJEKTU:
Celem projektu jest rozwój kompetencji, umiejętności i kwalifikacji zawodowych pracowników sektora MŚP w województwie Śląskim, zgodnych z wymaganiami rynku pracy, szczególnie w zakresie zielonej gospodarki oraz transformacji cyfrowej w okresie 01/01/2025 – 31/12/2027. Realizacja projektu odbywać się będzie w ramach PSF, wykorzystując BUR oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi realizacji projektów w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 dla Działania: FESL.05.15 z udziałem środków EFS+.
Projekt skierowany jest do 672 mikro, małych i średnich przedsiębiorców z obszaru woj. Śląskiego.
Realizacja celu będzie możliwa dzięki: przekwalifikowaniu lub wzrostowi kompetencji/nabyciu kwalifikacji przez pracowników przedsiębiorstw, przełamaniu ich barier związanych z zachodzącą transformacją na rynku pracy głównie w obszarach zielonych i cyfrowych technologii.
GRUPA DOCELOWA:
Wsparciem objętych zostanie 672 firm, w tym 2400 pracowników z tych przedsiębiorstw z woj. Śląskiego.
- 544 firm z sektora mikroprzedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą
na terenie woj. śląskiego i ich pracowników, zatrudniających do 10 osób, - 100 firm z sektora małych firm, prowadzących działalność gospodarczą na terenie
woj. śląskiego i ich pracowników, zatrudniających do 49 osób, - 28 firm z sektora średnich firm, prowadzących działalność gospodarczą na terenie
woj. śląskiego i ich pracowników, zatrudniających do 249 osób.
REZULTATY PROJEKTU:
Głównym rezultatem będzie uzyskanie kwalifikacji lub nabycie kompetencji po opuszczeniu programu przez min. 2400 pracowników (K-1272, M-1128) (PSF), z wykorzystaniem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), obejmujących szkolenia, doradztwo, walidację, certyfikację oraz studia podyplomowe, dostosowane do potrzeb pracodawców:
- 30% uczestników projektu nabędzie lub podniesie wyłącznie kwalifikacje,
- 41% uczestników projektu zdobędzie cyfrowe kwalifikacje /kompetencje,
- 21% uczestników projektu zdobędzie zielone kwalifikacje/kompetencje
Projekt uwzględnia działania wspierające adaptację przedsiębiorstw i ich pracowników do zmian wynikających z wymagań rynku pracy, w tym transformacji cyfrowej i zielonej.
DZIAŁANIA PROJEKTU:
W projekcie zaplanowano realizację następujących zadań:
- Dofinansowanie usług rozwojowych: szkolenia i kursy zawodowe mające na celu nabycie nowych kwalifikacji lub ich podwyższenie, oraz studia podyplomowe wybrane za pośrednictwem platformy Bazy Usług Rozwojowych PARP.
- Wsparcie merytoryczne – dotyczące zasad pozyskania dofinansowania, analizy dokumentacji w tym Planu Usług Rozwojowych,
- Wsparcie techniczne w obsłudze Bazy Usług Rozwojowych (zakładanie konta, wyszukiwanie usług, zakres usług, forma ich realizacji) jak również w opracowaniu zapotrzebowania na usługę, w przypadku braku oferty adekwatnej do PUR danej firmy i specyficznych potrzeb do rodzaju, zakresu i samej organizacji usług w ramach oferty dostępnej w BUR.
WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA USŁUG:
Maksymalna kwota dofinansowania o jaką może ubiegać się przedsiębiorstwo w ramach projektu, na dofinansowanie łącznych kosztów kwalifikowanych realizacji usług rozwojowych typu szkolenie/doradztwo/walidacja/certyfikacja wynosi:
- w przypadku średniego przedsiębiorstwa – 250 000 zł
- w przypadku małego przedsiębiorstwa – 100 000 zł
- w przypadku mikroprzedsiębiorstwa – 50 000 zł
Dla usług typu szkolenie/doradztwo/walidacja/certyfikacja:
- Maksymalna kwota dofinansowania do jednej usługi rozwojowej typu szkolenie/doradztwo/walidacja/certyfikacja w ramach danego projektu wynosi 5 000 zł.
Dla usług typu studia podyplomowe:
- Maksymalna kwota dofinansowania do jednej usługi rozwojowej dla jednego uczestnika
wynosi 10 000 zł.
W odniesieniu do usługi doradczej kwota dotyczy całości usługi dla przedsiębiorcy.
WAŻNE INFORMACJE:
- Studia podyplomowe nie wliczają się w limit usług rozwojowych dostępnych dla przedsiębiorcy.
- Po wyczerpaniu limitu u jednego Operatora przedsiębiorca może skorzystać ze wsparcia u innego Operatora, pod warunkiem zrealizowania w całości wszystkich PUR u danego Operatora.
- W ramach projektu podatek VAT stanowi koszt niekwalifikowany. Wartość dofinansowania usługi rozwojowej wyliczana jest w odniesieniu do kosztu netto usługi.
- Poziom dofinansowania pojedynczej usługi rozwojowej wynosi 50%.
- Istnieje możliwość zwiększenia poziomu dofinansowania (które można kumulować),
jeśli przedsiębiorstwo spełni właściwe warunki, z zastrzeżeniem, że maksymalny poziom dofinansowania nie przekracza 80%:
- 5% więcej w przypadku, gdy przedsiębiorstwo z branży górniczej i okołogórniczej przechodzi procesy restrukturyzacyjne, adaptacyjne i modernizacyjne;
- 5% więcej w przypadku, gdy siedziba przedsiębiorcy lub jego jednostka organizacyjna (wg CEIDG lub KRS) znajduje się na obszarze wiejskim WSL;
- 10% więcej, gdy przedsiębiorstwo spoza branży górniczej i okołogórniczej przechodzi procesy restrukturyzacyjne, adaptacyjne i modernizacyjne;
- 10% więcej w przypadku prowadzenia przez przedsiębiorstwo działalności w branży istotnej z punktu widzenia regionu, wskazanej w Programie Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2019-2030 (rozdziale 2.3);
- 10% więcej w przypadku udziału pracowników w usłudze prowadzącej do nabycia cyfrowych kwalifikacji lub kompetencji;
- 10% więcej w przypadku udziału pracowników w usłudze prowadzącej do nabycia kwalifikacji, o których mowa w art.2 pkt 8 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, zarejestrowanych w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (posiadających nadany kod kwalifikacji);
- 15% więcej w przypadku udziału pracowników w usłudze prowadzącej do nabycia zielonych kwalifikacji lub kompetencji;
- 15% więcej w przypadku udziału w usłudze osoby w wieku 50+;
- 15% więcej w przypadku udziału w usłudze osoby z niepełnosprawności
OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 01.01.2025 do 31.12.2027
BUDŻET PROJEKTU:
Wartość projektu: 27 990 604.40 PLN
Wysokość wkładu Funduszy Europejskich: 22 392 483.52 PLN
Szczegółowych informacji o projekcie udzielają pracownicy:
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu – Partner Projektu:
POP Sosnowiec: Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, Sosnowiec 41-208, ul. Wojska Polskiego 8,
tel.: 734 004 494, e-mail: pop5.15_sosnowiec@arl.org.pl
POP Cieszyn: Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie, 43-400 Cieszyn, ul. Frysztacka 44, pokój 104,
tel.: 734 004 496, e-mail: pop5.15_cieszyn@arl.org.pl
POP Częstochowa: Regionalna Organizacja Pracodawców w Częstochowie, 42-202 Częstochowa,
ul. Tkacka 5 lok. 2/1,
tel.: 734 004 492, e-mail: pop5.15_czestochowa@arl.org.pl
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie.
Lider projektu: Śląski Inkubator Przedsiębiorczości
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
Lider projektu: Śląski Inkubator Przedsiębiorczości |
|
Partner projektu: Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.
|
|
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
Data: 08.06.2025 r.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w spotkaniu „Od pomysłu do przewagi – jak design i współpraca z projektantami może wzmocnić firmę” z udziałem Agencji Rozwoju Lokalnego S.A.
Warsztat odbędzie się w dniu 10.06.2025r. w godzinach 11:30-16:00 w sali 005 (Klub F44) budynek Akademii WSB w Cieszynie.
Trenerzy z interdyscyplinarnego studia projektowego Tenka w Katowicach- Kuba August oraz Łukasz Szczęsny przeprowadzą uczestników spotkania przez kolejne etapy podejścia design thinking. Przedstawiciele biznesu pod okiem trenerów przedstawią jak można tworzyć rozwiązania dopasowane do realnych potrzeb klientów. Wspólnie przeanalizują dobre praktyki, potencjalne błędy i znaczenie współpracy firmy oraz studia projektowego w budowaniu wartości produktu.
Warsztat realizowany jest z projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.
W trakcie wydarzenia pracownicy POP Cieszyn zaznajomią uczestników spotkania z projektem realizowanym przez ARL dla MŚP z województwa śląskiego „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego (FESL), działanie 05.15 – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF.
Zapraszamy.
Data: 28.05.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. zaprasza na spotkanie, które organizowane jest przez Stowarzyszenie „POKOLENIE” Oddział w Częstochowie, Nowa Lewica, ORDYNACKA i Stowarzyszenie na rzecz rozwoju regionu i utworzenia województwa częstochowskiego z okazji 50-lecia powstania województwa częstochowskiego. Spotkanie odbędzie w dniu 30.05.2025r. w Urzędzie Miasta w Częstochowie ul. Śląska 11/13 w sali sesyjnej Rady Miasta w godzinach od 12:00 do 15:00.
Wydarzenie będzie miało charakter uroczysty poświęcone będzie upamiętnieniu utworzenia województwa częstochowskiego, które funkcjonowało w latach 1975–1998.
Podczas spotkania omówione zostaną również projekty zrealizowane przy wsparciu funduszy unijnych m.in.:
- wsparcie dla przedsiębiorców i innowacyjnych projektów gospodarczych, które przyczyniają się do tworzenia miejsc pracy i wzmacniania lokalnej gospodarki,
- projekty społeczne i ekologiczne, takie jak dofinansowanie usług społecznych, budowa instalacji odnawialnych źródeł energii oraz termomodernizacja budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.
Nasi pracownicy podczas spotkania jak i po nim chętnie udzielą informacji dla zainteresowanych projektem skierowanym dla MŚP z województwa śląskiego pt. „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego (FESL), działanie 05.15 – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF.
Data: 14.05.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. informuje, że Punkt Obsługi Przedsiębiorcy POP Cieszyn w dniu 15.05.2025 r. będzie nieczynny. W tym dniu zapraszamy do kontaktu z pozostałymi punktami POP, które funkcjonują we skazanych godzinach otwarcia biura.
Data: 12.05.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. informuje, że Punkt Obsługi Przedsiębiorcy POP Częstochowa w dniu 13.05.2025 r. będzie nieczynny. W tym dniu zapraszamy do kontaktu z pozostałymi punktami POP, które funkcjonują we skazanych godzinach otwarcia biura.
Data: 29.04.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. informuje, że Biuro Projektu oraz Punkty Obsługi Przedsiębiorcy: POP Sosnowiec, POP Częstochowa i POP Cieszyn w dniu 02.05.2025 r. będą nieczynne.
Przepraszamy za niedogodności i życzymy udanego wypoczynku!
Data: 13.03.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. zaprasza na spotkanie: Cieszyńskie Forum Biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców Śląska Cieszyńskiego. Akademia WSB w Cieszynie będzie gospodarzem kolejnej edycji Cieszyńskiego Forum Biznesu – cyklicznego spotkania edukacyjno-networkingowego, które łączy praktyczną wiedzę biznesową z możliwością nawiązywania wartościowych kontaktów. Celem cyklicznych spotkań jest wsparcie przedsiębiorczości w regionie, wymiana doświadczeń oraz tworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwojowi współpracy między firmami.
Wydarzenie odbędzie się 18 marca 2025 r. w budynku Akademia WSB w Cieszynie.
Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją firmę i nawiązać nowe kontakty. Wymienić doświadczenia z innymi właścicielami firm oraz specjalistami z różnych branż. Uczestnicy wydarzenia posiądą wiedzę w czasie prelekcji prowadzonej przez ekspertów biznesowych.
Podczas tego wydarzenia nasi pracownicy przedstawią projekt pt. „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego (FESL), działanie 05.15 – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF, oraz poinformują o możliwościach uzyskania dofinansowania w ramach projektu.
Data: 10.03.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. zaprasza na spotkanie pt. „Twoja firma, Twoja przyszłość!”, które odbędzie się 13 marca 2025 r. w „ Kamieniczce”, ul Targowa 1/ Mirowska 4. Spotkanie będzie poświęcone kluczowym aspektom sukcesji w firmach rodzinnych. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie przekazać firmę kolejnemu pokoleniu, unikając konfliktów i pułapek prawnych, a także jak zabezpieczyć przyszłość biznesu i majątku rodzinnego.
Program wydarzenia obejmuje m.in.:
- wyzwania i korzyści sukcesji w firmach rodzinnych,
- budowanie relacji między nestorem a sukcesorem,
- prawo spadkowe i planowanie sukcesji,
- scenariusze na wypadek śmierci właściciela,
- oraz optymalizację podatkową w procesie przekazywania majątku.
Zapraszamy do udziału !
Data: 19.02.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. zaprasza na spotkanie doradcze, które odbędzie się w „Muzeum Monet i Medali” w Częstochowie, dnia 21.02.2025r. Organizatorem wydarzenia jest Regionalna Organizacja Pracodawców w Częstochowie. Spotkanie ma na celu przedstawić aktualne wyzwania i możliwości rozwoju dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie to idealna okazja do wymiany doświadczeń z przedstawicielami przedsiębiorców w regionie.
Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu. Na miejscu nasi pracownicy przedstawią również informację o realizowanym projekcie dla MŚP z województwa śląskiego pt. „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego (FESL), działanie 05.15 – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF.
Data: 18.02.2025 r.
Agencja Rozwoju Lokalnego informuje, iż w dniu 21.02.2025r. w godzinach od 8:00 do 12:30 w COK Dom Narodowy w Cieszynie, ul. Rynek 12 w Sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie informacyjne. W ramach spotkania organizowany jest dyżur konsultacyjny Mobilnego Punktu Informacyjnego. Dyżur skierowany jest m.in. do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i mieszkańców, którzy są zainteresowani tematyką Funduszy Europejskich.
Konsultacje będą miały charakter indywidualny, a eksperci odpowiedzą m.in. na pytania dotyczące:
- Możliwości uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich.
- Aktualnych programów i konkursów, w tym dotacji dla przedsiębiorców, organizacji i osób prywatnych.
- Wymagań dotyczących wniosków o wsparcie oraz zasad rozliczania projektów.
- Innych kwestii związanych z Funduszami Europejskimi.
Nasi pracownicy chętnie udzielą informacji dla zainteresowanych projektem skierowanym dla MŚP z województwa śląskiego pt. „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego (FESL), działanie 05.15 – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF.
Zachęcamy do udziału.
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
1. Czym jest projekt „Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF” ?
Projekt ten ma na celu wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) prowadzących działalność gospodarczą na obszarze województwa śląskiego oraz ich pracowników, poprzez uzyskanie przez nich kwalifikacji/kompetencji, które przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności i innowacyjności tych firm.
2. Kto może skorzystać z projektu?
Z projektu mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane w województwie śląskim. Ważne jest, aby firmy spełniały definicję MŚP.
3. Jakie usługi są oferowane w ramach projektu?
Szkolenia/doradztwo/walidacja/certyfikacja oraz studia podyplomowe zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ przy których istnieje adnotacja: „Możliwość dofinasowania”.
Szkolenia (stacjonarne) co do zasady, muszą być przeprowadzane na terenie woj. śląskiego. Dopuszcza się możliwość udziału przedsiębiorcy w usłudze poza terenem województwa śląskiego – w przypadku braku technicznych możliwości realizacji usługi w województwie śląskim, rozumianych jako brak infrastruktury technicznej, lub braku zgłoszeń ze strony potencjalnych dostawców, gotowych zrealizować usługę na terenie województwa śląskiego (w wyniku zamieszczenia ogłoszenia o zapotrzebowaniu na usługę rozwojową w BUR).
4. Jaka jest maksymalna kwota dofinansowania?
Maksymalna kwota dofinansowanie na usługi typu:
– szkolenie/doradztwo/walidacja/certyfikacja w ramach danego projektu wynosi 5 000 PLN na jednego uczestnika,
– studia podyplomowe w ramach projektu wynosi 10 000 PLN na jednego uczestnika.
Maksymalna kwota dofinansowania o jaką może ubiegać się przedsiębiorstwo w ramach jednego projektu, na dofinansowanie łącznych kosztów kwalifikowanych realizacji usług rozwojowych typu szkolenie/doradztwo/walidacja/certyfikacja wynosi*:
- w przypadku średniego przedsiębiorstwa – 250 000 PLN
- w przypadku małego przedsiębiorstwa – 100 000 PLN
- w przypadku mikroprzedsiębiorstwa – 50 000 PLN
Poziom dofinansowania pojedynczej usługi rozwojowej wynosi 50% i może zostać zwiększony do 80% pod warunkiem spełnienia przez przedsiębiorstwo dodatkowych kryteriów, które są określone w Regulaminie rekrutacji.
*Maksymalna kwota dofinansowana przypadająca na danego przedsiębiorcę w projekcie określana jest w zależności od liczby pracowników korzystających z usług rozwojowych.
5. Jakie są koszty uczestnictwa w projekcie?
Wkład własny przedsiębiorcy mieści się w przedziale 20%-50%.
6. Jakie są wymagania dotyczące uczestnictwa?
Przedsiębiorstwa powinny spełniać kryteria definicji MŚP oraz być zarejestrowane na terenie województwa śląskiego.
Dokumenty zgłoszeniowe muszą być sporządzone w języku polskim, muszą być wypełnione komputerowo lub drukowanymi literami. Nie można modyfikować i usuwać elementów. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól Planu Usług Rozwojowych (w przypadku braku danych wpisanie „nie dotyczy” lub wykreślenie pola), w tym wymaganych podpisów.
7. Jak długo trwa projekt?
Okres realizacji projektu: 01.01.2025 – 31.12.2027
8. Ile wynosi dofinasowanie z UE oraz jaka jest wartość całkowita projektu?
Dofinansowanie z UE: 22 392 483,52 PLN
Całkowita wartość projektu: 27 990 604,40 PLN
„Kadry przyszłości – Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców – PSF”
PARTNER PROJEKTU:
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.
z siedzibą przy ul. Teatralnej 9 w Sosnowcu
Punkty Obsługi Przedsiębiorcy Partnera Projektu Agencji Rozwoju Lokalnego S.A.
Subregion Centralny – Budynek Sosnowieckiego Parku Naukowo Technologicznego
41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8, pokój 3.01
tel.: 734 004 494, e-mail: pop5.15_sosnowiec@arl.org.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – środa 9:00- 17:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00
Subregion Południowy – Budynek Akademii WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie
43-400 Cieszyn, ul. Frysztacka 44, pokój 104
tel.: 734 004 496, e-mail: pop5.15_cieszyn@arl.org.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek 7:00 – 15:00
wtorek – czwartek 9:00- 17:00
piątek 7:00-15:00
Subregion Północny – Budynek Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie
42-202 Częstochowa, ul. Tkacka 5 lok. 2/1
tel.: 734 004 492, e-mail: pop5.15_czestochowa@arl.org.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – środa 9:00- 17:00
czwartek – piątek 7:30-15:30
Biuro Projektu – partner
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.
41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8, pokój 3.01A , piętro 3
Katarzyna Mysiak
Koordynator projektu
tel.: 530 767 701, e-mail: k.mysiak@arl.org.pl; bp2_5.15@arl.org.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – czwartek 9:00- 15:00
piątek 9:00- 13:00
W sprawach wymagających spotkania się z pracownikami biura projektu prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą e-mail lub telefoniczną. Biuro znajduje się w budynku w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Nie ma barier architektonicznych, budynek wyposażony jest w windę. Dostępny parking.
LIDER PROJEKTU:
Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z. o. o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Karola Goduli 36
Punkty Obsługi Przedsiębiorcy Lidera Projektu
Subregion Centralny – Śląski Inkubator Przedsiębiorczości
41-703 Ruda Śląska, ul. Karola Goduli 36, pok.106
tel.: 570 462 589, tel.: 537 932 201, e- mail: pop5.15_ruda@inkubatorsl.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – środa 8:00-17:00
czwartek – piątak 8:00-15:00
Subregion Zachodni – Jastrzębie – Zdrój – Dworzec Autobusowy
44-335 Jastrzębie – Zdrój, ul. Sybiraków 2
tel.: 530 376 937, tel.: 570 349 579, e-mail: pop5.15_jastrzebie@inkubatorsl.pl
Godziny funkcjonowania:
poniedziałek – środa 8:00-17:00
czwartek – piątak 8:00-15:00
Biuro Projektu – lider
Śląski Inkubator Przedsiębiorczości
41-703 Ruda Śląska, ul. Karola Goduli 36, pok.106
tel. 32 / 342 22 30 w. 104, 117, 116
Aleksandra Karaś
Koordynatorka Projektu
tel.: 32 342 22 30 w. 104
tel. kom.: 798 154 546, e-mail: a.karas@inkubatorsl.pl
Godziny funkcjonowania biura:
poniedziałek – środa 10:00- 15:00
czwartek 10:00-15:00
piątek 10:00-14:00
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny
ul. Wojska Polskiego 8
41-208 Sosnowiec
Dane firmy
NIP: 644-23-12-490
REGON: 273298692
KRS: 0000071567
PKO BP S.A. 65 1020 1068 0000 1402 0338 3619