Powierzchnie biurowe ul. Teatralna 9

Budynek biurowy

Lokalizacja: ul. Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec

ARL S.A. w swoich zasobach dysponuje wolnymi lokalami w budynku biurowym przy ul. Teatralnej 9.

Oferujemy lokale o zróżnicowanej powierzchni użytkowej od 15,00 m² do 450 m² (całe piętro). Stawka za wynajem wynosi 59,00 zł netto/m² (stawka zawiera wszelkie koszty użytkowania w tym opłatę za c.o. i energię elektryczną).

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i teletechniczną. Na każdej kondygnacji znajdują się dwa węzły sanitarne i pomieszczenia socjalne dla pracowników. Komunikację zapewniają klatka schodowa i dwie windy.

Całodobowy dostęp do budynku jest realizowany poprzez dozorowaną portiernię. Cały budynek oraz teren wokół niego objęty jest monitoringiem wizyjnym. Na parterze budynku mieści się kafeteria – restauracja „Stacja Sosnowiec”,  oferująca najemcom i interesantom domowe posiłki w rozsądnej cenie.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynek usługowo-handlowy o powierzchni 12.000 m² i szkoła, a w odległości ok. 500 m budynek Teatru Zagłębie oraz centrum handlowe Sosnowiec PLAZA.

Osoby zainteresowane wynajmem powierzchni biurowych, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 530 005 100, 530 766 914 lub pod adresami e-mail: m.jagla@arl.org.pl oraz a.kaczmarek@arl.org.pl

www.teatralna11.sosnowiec.pl

 

Skip to content